در بانه از کجا خرید کنم

 

اگر هدفتان فقط خرید کردن است، بنا به چند دلیل پیشنهاد من این است که از شرکتهای مطمئن فروشگاهی و مغازه های معتبر یا آشنایان تایید شده خرید کنید. خصاصا در مورد خرید کولر گازی در بانه می تونید با ما همراه شوید، و اطلاعات لازم برای یک خرید خوب را دبست بیاورید.

 

اطلاعات قبل از خرید


شهر بانه اکثرا میزبان مسافران زیادی است که از نقاط مختلف کشور به این شهر آمده اند. در بعضی مواقع وارد هر مغازه ای که می شوید بسیار شلوغ است ، یا چند نفر در حال خرید کردن هستند. و در این صورت نه مغازه دار وقت می کند به تک تک سوالات شما پاسخ دهد، نه مکان و فضایی هست که شما محصول مورد نظر را، مخصوصا اگر لوازم خانگی باشد، برانداز کنید و همه ی گزینه های آن را امتحان کنید. پس بهتر است که با بررسی مشخصات آن روی سایت متخص آن را در منزل خودتان از طریق اینترنت ببینید و مشخصات آن راببینید، یا حتی چند عکس از هر کالا و از همه جهات ببینید و با خیال آسوده امتحان کنید شاید اصلا خواستید محصولات سنگین را به صورت اینترنتی بخرید و برای خرید محصولات ریز به بانه آمدید!


خیلی از دوستان می پرسند  که ما اومدیم بانه و کالا هایی که می خواستیم در بانه آن مدل نامبر موجود نبود !!! دلیل  این است که  کالای شما از طریق نمایندگی های داخلی و به سفارش آنها تولید شده است، یا اینکه کالا های بانه ممکن است به سفارش همه کشور های دیگر باشد و مدل نامبر آن با مدل نامبر تهران و نمایندگی فرق داشته باشد. این مورد بسیار است و اشتباه نکنید این بدل نیست.

 

راه چاره


بهترین محصولات را می توانید در فروشگاه اجنرال بانه پیدا کنید.


تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سایت رفته و با تماس تلفنی قیمت گرفته, (به دلیل نوسانات ارز) . همچنین بدانید کە « کسی که بدون لیست قصد خرید دارد کلاه سرش خواهد رفت »


وقتی کسی می تواند به صورت اینترنتی و تلفنی خرید کنید. بعضا ارزانتر از سفر به بانه خرید انجام دهد چرا باید آن را موکول به سفر کند. سفر به جای خودش، اما به نظر من برای اجناس ارزان قیمت و سبک  که اینترنتی نمی توان خرید کرد سفر تجاری خوب است، مانند پوشاک و… چون اگر کالایی گران قیمت مانند تلویزیون و کولر گازی یا یخچال که هم بزرگ هستند و هم سنگین، ممکن است در راه سفر بانه ضربه ببینند و کالا دچار عیب فنی شود. کسی که می گوید من از بانه خرید کردم و خراب از آب در امد، یا ارزان خریده که در بالا به ان اشاره کردیم، یا اصل خریده و در راه ماشین را به دست اندازها و چاله ها زده و کالا ضربه دیده،  ممکن است در منزل باز کند و ببیند کار نمی کند.


اما تاکید می کنم یک بار هم کە شده این کارها را به تیم حرفه ای اجنرال بانه بسپارید، و آسان و بی درد سر مطمئن خرید کنید و همون چیزی کە اتنظار داشتید رو درب منزل تحویل بیرید، البته همراه با نصب رایگان!
باید بدانید کە مسافت دوری است که باید طی شود، بنابراین شما بدون نگرانی و دغدغه می توانید محصول را درب منزل خود دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست