ما تیم حرفه ای اجنرال بانه هستیم

مانند یک مشتری فکر میکنیم

تیم ما متشکل از افراد فوق حرفەای هستند در زمینە فروش لوازم خانگی و کولر گازی به صورت تخصصی
با همراه با گارانتی معتبر شرکتی درین سرویس با نصب رایگان.

0%
رضایت مشتری
هزینه نصب
0%
کیفیت کالا
0
پشتیبانی
١٣٨٩

تولد شرکت

اجنرال بانه با راه اندازی مرکز فروش کولرگازی بانه از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در عرصه واردات و پخش انواع کولرگازی اسپلیت در ایران اغاز کرد .هدف این شرکت تامین عمده و تکی انواع کولرگازی مورد نیاز هموطنان و شرکت ها در سراسر ایران با ارزانترین قیمت و کیفیت تضمینی میباشد . ارائه با کیفیت ترین کولرهای گازی با قیمت پایین وارد کننده , ایجاد سامانه گارانتی و خدمات در سراسر ایران با کادر مجرب و ارائه تنها ضمانت نامه ۲ سال تعویض و ۵ سال خدمات در کشور و حمل و ارسال رایگان و انواع خدمات رایگان از جمله این خدمات میباشد.

کولر گازی بانه
١٣٩۵

گسترش خدمات شرکت

این مرکز امروز بعد از گذشت 6 سال بعنوان یکی از بزرگترین تامین کننده اسپلیت کولرگازی در ایران و فروش با ارزانترین قیمت و گارانتی واقعی در سراسر ایران شناخته میشود. هم اکنون شرکت و هزاران مشتری تحت خدمات منحصر بفرد این شرکت قرار دارند.

ارائه با کیفیت ترین کولرهای گازی با قیمت پایین وارد کننده , ایجاد سامانه گارانتی و خدمات در سراسر ایران با کادر مجرب و ارائه تنها ضمانت نامه ۲ سال تعویض و ۵سال خدمات در کشور و حمل و ارسال رایگان و انواع خدمات رایگان از جمله این خدمات میباشد.

١٣٩٨

راه اندازی وبسایت

با توجه به مدرنیزه شدن و روی آوردن مردم ایران به خرید اینترنی به جای حضوری، تصمیم به ایجاد محیطی مجازی برای فروشگاه گرفتیم. مشتریان فروشگاه بدون دغدغه و ترس از جعل بودن کالا و آگاهی کامل از محصولات میتوانند از طریق قسمت وبلاگ سایت با بالابردن سطح آگاهی خود، به فروشگاه مراجعه کردە و محصول مورد نظر را انتخاب کنند. سایت اجنرال بانه روز به روز در حال بارگذاری و آپدیت محصولات خواهد بود تا کالاهای جدید در فروشگاه سایت در دسترس باشد.

وقتی کسی می تواند به صورت اینترنتی و تلفنی خرید کنید. بعضا ارزانتر از سفر به بانه خرید انجام دهد چرا باید آن را موکول به سفر کند. سفر به جای خودش، اما به نظر من برای اجناس ارزان قیمت و سبک  که اینترنتی نمی توان خرید کرد سفر تجاری خوب است، مانند پوشاک و… چون اگر کالایی گران قیمت مانند تلویزیون و کولر گازی یا یخچال که هم بزرگ هستند و هم سنگین، ممکن است در راه سفر بانه ضربه ببینند و کالا دچار عیب فنی شود.

تاکید می کنم یک بار هم کە شده این کارها را به تیم حرفه ای اجنرال بانه بسپارید، و آسان و بی درد سر

مطمئن خرید کنید و همون چیزی کە اتنظار داشتید رو درب منزل تحویل بیرید، البته همراه با نصب رایگان!

کولر گازی بانه

در سایت اجنرال بانه می توانید در قسمت محصولات، نظرات خودتون را بیان فرمایید. همچنین در صورت ابهام شماره های تماس ما شبانه روزی پذیرای شما عزیزان خواهد بود. اصالت کالا، قیمت مناسب از خصوصیات تیم اجنرال بانه هستند، نە فقط از زبان خودمان بلکه از زبان مشتریان ما.

برندهای ما

فهرست